Forside / rabat

TK-K3 Fiber Cluster Løs Rør Kabel-Jakke Jakke Slitter Fiberoptiske Af Langsgående Bjælke Rør Stripper

kr92.02

kr75.47

Varebeskrivelse

  • Certificering: INGEN
  • Størrelse: 67x57.5x30mm/2.64x2.26x1.18in
  • Mærke: OOTDTY
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Model-Nummer: W8ED4NB502586

100% helt nye og høj kvalitet

OOTDTY

Funktion:

Nye Fiber Klynge/Løs Rør/Kabel-Jakke Slitter er et effektivt og uundværligt værktøj for fiberoptisk kabel opsigelse.

Det er nemt at tilskærer PVC-kabel jakke i to halvdele, før presning.

I både felt-og plante-applikationer, tid er gemt, og sammenhængen er ført med denne præcise og innovativt værktøj.

Løs rør kabel langsgående åbning kniv ved hjælp af super legeringer fremstillet specielt shar kniv.

Den langsgående bjælke rør stripping for udendørs fiberoptisk kabel cutover tid.

Specifikationer:

5 typer af optiske fibre løs rør størrelse: 4,5 mm; 6mm; 7mm; 8mm: 11mm.

Materiale: Plastik og Metal

Størrelse: ca.67x57.5x30mm/2.64x2.26x1.18in

Farve: Sort

Antal: 1 Stk

Bemærk:

Tillad 0-1cm-fejl på grund af manuel måling.pls sørg for, at du ikke har noget imod, før du afgiver et bud.

På grund af forskellen mellem de forskellige skærme, kan det billede, der måske ikke afspejler den faktiske farve på varen.Tak!

Pakken Indeholder:

1 x Fiber Klynge (andet tilbehør demo på billedet er ikke inkluderet)

Tags: værktøjer fiber optik, FIBER, fiber optic, optisk stripper, fiberoptiske stripper, Mikrotik, fitel s178a, fiber optisk switch, indendørs fiber optic drop kabel, aua fiber cleaver

Skriv en anmeldelse!

Bedømmelse

Relaterede varer

Nyhed

Tilbud

Gratis Forsendelse Fiberoptiske Cleaning Kit med Udgangen Ansigt Fiber Cleaner Rengøre Pen Ét Klik Renere LC FC SC ST E2000-Stik

Fiberoptiske Cleaning Kit med Udgangen Ansigt Fiber Cleaner Rengøre Pen Ét Klik Renere LC FC SC ST E2000-Stik

kr64.79

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

LODFIBER E1MG-EZX-100 B-r-o-c-a-d-e Kompatibel 1000BASE-EZX SFP 1550nm 100km DOM Transceiver

Brocade E1MG-EZX-100 Kompatibel 1000BASE-EZX SFP 1550nm 100km DOM Transceiver 1000BASE-ZX SFP 1550nm 100km transceiver Specifikationer: Varenummer: E1MG-EZX-100 Form Factor: SFP Enhed Type: Transceiver modul Ansøgning: 1000BASE-ZX Data Transfer Rate: 1 gbps Bølgelængde: 1550nm Max Afstand: 100 km TX

kr244.25

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

2STK kvalitetssikring fc-6s fiber cleaver tre-i-én armatur fc6s indenlandske importeret fiber skærekniv reservedele

Dette er 2 PC ' er Pris Ikke 1 STK. Produkter Detaljer: Før Y ou Køb 1: Alle produkter, der sælges af virksomheden er ægte, direkte leveret fra producentens lager, absolut lade dig købe forvisset om. 2: formålet med denne butik: holde sig til princippet om kvalitet først, første, kunden først, og stræber efter at servicere dig med de

kr91.59

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

FTTH CFS-3 Tre-Port, en Optisk Fiber Stripper FTTH Fiberoptiske Patch kabel Kappe Bare Fiber Buffer og Beklædning Stripping Tang

CFS-3 Fiberoptiske Stripper er en pålidelig og økonomisk FTTH tang værktøj til afisolering af 125um fiber, denne stripper har ergonomisk designet Super Komfort greb, som giver dig ekstra komfort og kontrol. En fabrik indstillet og låst kalibrering skrue, og puck, som giver dig en bedre og mere præcis strips, hver gang. Dette fiberoptiske stripper har

kr58.50 kr42.13

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

12 Core Optisk Fiber Splejse Max Horisontal type telecom vandtæt FOSC 1 indløb 1 ud af havnen fælles afslutning Fabrik, engros

12 Core Optisk Fiber Splejse Max Horisontal type telecom vandtæt FOSC 1 indløb 1 ud af havnen fælles afslutning Fabrik, engros Produkt navn Fiberoptiske splejse fælles afslutning box IP-Sats IP65 Produkt Model FCBD12 Emballage Størrelse 300*235*100 mm Porte 1 indløbsstuds / 1 out-port Pakning Mængde 1 stk / karton Antal Core 12F/bakke, max kapacitet 12F (1

kr170.98

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

Sumitomo Fiberoptiske splicer TYPE-39/66 batteri opladning kabel-DCC-66 opladning kabel-made in China Gratis fragt

Sumitomo Fiberoptiske splicer TYPE-39/66 batteri opladning kabel-DCC-66 opladning kabel-made in China Gratis fragt Specifikationer Navn: Sumitomo (Sumitomo) DCC-66 opladning af batteriet linje Sted af produktionen: Kina Anvendelse: Sumitomo (Sumitomo) Type-39, Type-66 fusion splicer. 2.Billeder 3.Internationale ordre Køber er ansvarlig for alle gældende import-told

kr134.03

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

1Pair Gigabit Fiber Optiske Media Converter-Netlink-Singlemode 1 LM*SC 4 LM*RJ45-Transceiver, 1 LM*SC 1 LM*RJ45 Transceiver

1Pair Gigabit Fiber Optiske Media Converter-Netlink-1000 mbps Singlemode 1 LM*SC 4 LM*RJ45-Transceiver, 1 LM*SC 1 LM*RJ45 Transceiver ​ 1000 mbps auto-forhandling Media Converter er det netværk, som kommunikationsenhed, der indser, glat network uden yderligere omkostninger.Det er high-performance, omkostningseffektive og fleksible løsninger til en bred vifte

kr244.13

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

Signalfire AI-7 AI-7C AI-8 AI-8C AI-9 Fusion Splicer svejsemaskine Høj Spænding yrelsen

Signalfire AI-7 AI-7C AI-8 AI-8C AI-9 Fusion Splicer svejsemaskine Høj Spænding Bestyrelsen AI-7 AI-8 Høj Spænding Bestyrelsen Foto: AI-7C AI-8C Høj Spænding Bestyrelsen Foto:

kr152.66

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

FTTH Fiberoptiske værktøjskasse 14pcs FC-6S Fiber Cleaver -70~+10dBm Optisk Power Meter 5/10/20/30km Laser Pen Visuelle Fejl Locator

FTTH Fiberoptiske værktøjskasse 14pcs FC-6S Fiber Cleaver -70~+10dBm Optisk Power Meter 5/10/20/30km Laser Pen Visuelle Fejl Locator FTTH-Tool Kits Tilbehør Liste 1pc Taske af hele kits 1 stk Optisk Power Meter -70~+10dBm 1pc SC overførsel stik til power meter 1pc Beskyttet Taske til Locator 1pc Visuelle Fejl Locator 5/10/20/30km for valgfri 1pc Fiber Cleaver FC-6 1

kr177.02

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

FTTH Fiberoptiske Af 10-30 km Visuelle Fejl Locator og Optisk Multi-meter indbygget Optisk power meter, RJ45 Netværk kabeltester

Bemærk: 1.For at undgå unødvendige problemer forårsaget af produktet problemer, alle produkter bliver gennemtestede før afsendelse. 2. På grund af international air transport er ikke tilladt via mail brandfarlige, eksplosive, batterier og andre elementer, alle produkter er ikke distribution batteri, jeg håber, du kan forstå. 3. Ifølge Brasilianske

kr220.01

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

Gratis forsendelse 10G SFP+ til SFP+ AOC Kabel-15m 20m 25m 30m 50m 100m SFP-Modulet OM2 Aktive Optiske Kabel Understøtter tilpassede længde

Velkommen til JT-COM Officielle Butik Fordi nogle mærker af switches kun genkende deres egen kode, kan du efterlade os en besked om din skifte mærke, så vi kan skrive den tilsvarende kode for at sfp-modul Gratis forsendelse 10G SFP+ til SFP+ AOC Kabel-15m 20m 25m 30m 50m 100m SFP-Modulet OM2 Aktive Optiske Kabel Understøtter tilpassede længde Oversigt

kr743.50 kr371.75

Læg i kurv

© 2021 www.frederiksenogjessen.dk. Alle Rettigheder Forbeholdes